Penzion Diana, Teplice nad Bečvou 42, 753 01 Hranice

Tel.: +420 581 608 427, Email: penziondiana@centrum.cz

Služby

Ubytování

Ubytování ve 20 pokojích přímo v centru lázní Teplice nad Bečvou přímo nad Jurkovičovým pramenem s dobrým dosahem všech lázeňských domů v klidném prostředí uprostřed parků a zeleně.

  • Bezplatné připojení na internet
  • Bezplatné parkování před penzionem
  • Krásné prostředí v centru lázní

| Ceník | Rezervace | Galerie | Dárkové poukazy |

Restaurace

Naše restaurace je pro veřejnost uzavřena.  Stravování a služby restaurace pro ubytované hosty je poskytováno jen po předchozí dohodě.

VŠECHNY SLUŽBY OHLEDNĚ RESTAUACE JE NUTNO PŘEDEM PROJEDNAT.

Po telefonické objednávce možnost rezervace stolu v restauraci.
Kontakt: Jana Stojanová, tel.: 731 636 867 – majitelka penzionu

Sauna

Prohřejte si po výletě své zmrzlé kosti v naší finské sauně, kterou je možné využít po domluvě na recepci. Je zde k dispozici šatna, odpočívárna, ochlazovací sprcha, toaleta a rádio. Věci potřebné k saunování obdržíte na recepci (prostěradlo, osušku).

Salonek

Využijte náš salonek, který je laděn do mysliveckého stylu. Vhodné pro uzavřenou společnost jako jsou svatby, firemní akce, úřady a jiné. Po domluvě zajistíme jídlo, pití a vše potřebné pro Vaši spokojenost.

Svatby

Nabízíme skvělé místo pro Vaši svatební hostinu pro 60 lidí včetně zahradního svatebního obřadu. Novomanželé mohou využít náš luxusní apartmán. Jídlo, pití a vše potřebné zajistíme po telefonické domluvě a se smluvní cenou!

Teambuilding

Díky sportovním možnostem areálu v bezprostřední blízkosti penzionu Vám můžeme uspořádat širokou škálu sportovních aktivit. Pro stmelení kolektivu nebo oslavu pracovních úspěchů můžete také využít náš salonek nebo restauraci.

Turistika

Teplice nad Bečvou a malebné okolí Hranického krasu nabízí turisticky velmi zajímavá místa. Nejznámější jsou Zbrašovské aragonitové jeskyně a propast Hranice,  nejhlubší zatopená jeskyně na světě v národní přírodní rezervaci. Více naleznete v sekci tipy na výlet.

Lázně

Lázně Teplice nad Bečvou jsou vhodným prostředím pro Vaši relaxaci a načerpání nových sil. Díky unikátnímu přírodními zdroji – minerální vodě bohaté na oxid uhličitý, jsou však místem, kde pomůžou hlavně Vašemu srdíčku, cévám i celému organismu. Kromě léčebných procedur nabízí lázně pestrou škálu relaxačních a wellnessových procedur. Více na www.ltnb.cz.

Masáže

Po domluvě Vám zprostředkujeme masáže v ltnb.cz

Potřebujete poradit?

)
    is typing...

    Vyplňte prosím furmulář a pošlete nám zprávu.

    Odeslat Cancel