cz en de pl ru

Penzion Diana
Teplice nad Bečvou 42
753 01 Hranice
Tel: +420 581 608 427


fb

Svatby v penzionu

Již po mnoho roků pořádáme na penzionu Diana v Teplicích nad Bečvou svatby a svatební veselí. K dispozici je restaurace přibližně pro 50 osob - svatební tabule se tvoří po dohodě se svatebčany, dle jejich přání a požadavků, spolu s našimi zkušenostmi. Svatební obřad je možno uspořádat přímo před penzionem, na hradě Helfšýn, zámcích Fulneku, Tovačov, Lešné nebo přímo v Hranicích.

f f f

Po obřadu následuje většinou fotografování a přesun ke svatebnímu veselí na Dianu. Po příjezdu svatebčanů je přivítání přípitkem, dle místních zvyklostí tzv. zatahování tj. štípání dříví, rozbití střepů atd... Všichni jsou pozváni ke svatebnímu stolu, který může být formou rautu nebo klasické podávání jídel a nápojů. K dispozici může být ještě i lovecký salonek pro podávání rautů. Zajistíme i ubytování a novomanželský pokoj.

Naše restaurace je vyhlášená výbornou kuchyní - umíme všechny druhy jídel od staročeské kuchyně po mezinárodní.

f f f

Penzion Diana je umístěn v krásném prostředí lázní Teplice nad Bečvou, uprostřed parků a zeleně, během svatby je možno se projít po lázních, nebo posedět na letní terase či palouku před penzionem. Stále se zde něco děje a svatebčan nemusí jen sedět v jedné místnosti a konzumovat.

Ceny u nás jsou smluvní a služby kvalitní.

f f f